WallSpace ONNE 

Jde o unikátní stroj, který se vyznačuje svou všestranností a je také výbornou volbou pro ty, kteří potřebují využít prostor.

5 STROJŮ V JEDNOM

Cadillac + Ped-Pull + Leaning Platform + Ballet Bar + Trénink ve visu.

Zkušenosti byly vždy určujícím faktorem při vytváření inovativních pilates strojů a při vývoji WallSpace ONNE byly důležitější než kdy jindy.

Spojení zkušeností známé cvičitelky Pilates a know-how ve výrobě Midur Pilates vyústilo v nový stroj schopný uspokojit potřeby i těch nejnáročnějších.

Všestrannost, elegantní design, rozměry, přizpůsobivost a snadné použití jsou jen některé z vlastností, které mohou definovat tento jedinečný 100% španělský výrobní produkt.

Revolucí v konceptu tradiční nástěnné desky, využití prostoru nabízeného ONNE umožňuje strojům Pilates vykonávat práci větších skupin, stejně jako začlenění nových prvků, které znásobují funkce jeho použití, a nabízí uživateli možnost užít si 5 stroje v jednom.

Kromě pečlivé estetiky a systémů přizpůsobivosti konkrétním opatřením každého člověka a tréninku je ONNE jedinečný stroj, který zahrnuje výkon pro práci různých strojů, jako je Cadillac, STEP and DRAW, naklápěcí plošina, baletní tyč a trénink. ve odpružení, přičemž se všemi je dosaženo výjimečného výkonu, protože se pracuje na všech komponentách tréninku.

Mezi nové prvky, které obsahuje, jsou nastíněny:

LEANING PLATFORM : maximalizuje výsledky, protože poskytuje realizaci cvičení v této rovině, což je činí složitějšími v závislosti na stupni sklonu, který mají být využívány, a získávání adaptací, které nelze vyvinout v zemi. Tato plošina se snadno skladuje a čistí a její protiskluzovou podložku lze jednoduše položit a odstranit.

BALETNÍ TYČ : válcový kus dřeva, který umožňuje cvičení pro budování svalů a pomáhá ke správnému držení těla.

PÁS : prvek, který lze použít pro práci ve visu.

Nástěnná deska ONNE, vyrobená z nejlepších materiálů a charakteristické kvality produktů Elina Pilate, je řešením, které šetří místo a poskytuje uživateli možnost provádět nespočet cvičení na jediném stroji.

ONNE je vyroben ze dřeva a hliníku a je plně nastavitelný a připravený k ukotvení na stěnu. To zahrnuje:

 • Nástěnná deska.
 • Dřevěný podložkový stůl s protiskluzovou podložkou a nastavitelnou podpěrou.
 • Baletní tyč výškově nastavitelná.
 • Rolovací lišta.
 • Nastavitelná Push bar.
 • Nastavitelný Ped-Pull.
 • Věšák na pružiny a příslušenství.
 • Výškově nastavitelná pružinová rukojeť.
 • Kompletní sada pružin (2 světlé délky + 2 střední šortky + 2 malé).
 • Kompletní sada rukojetí (rukojeti a polstrované rukojeti).
 • Nastavitelný upínací popruh.

Základní údaje:

Šířka stroje: 68,5 cm.

Šířka s baletní tyčí: 100 cm.

Výška: 209 cm.

Další:

Nezahrnuje baletní tyč, závěsný pás a podložkový stůl.

KOMPLETNÍ VÝBAVA

S baletní tyčí, závěsným pásem a podložkovým stolem.