O nás


Midur Pilates, přední značka zabývající se zařízením a příslušenstvím pro cvičení Pilates, byla založena před téměř dvaceti lety a získala význačnou pověst díky naší rozsáhlé zkušenosti a výjimečnému týmu profesionálů.

Naše produkty jsou špičkové kvality a získaly mezinárodní uznání, pravidelně se měřící s nejlepšími značkami na trhu. Midur Pilates má lokální přítomnost, naše zařízení je využíváno ve studiích v České Republice a na Slovensku. Profesionálové z celého světa doporučují naše produkty pro jejich vynikající hodnotu. Naše vášeň pro to, co děláme je patrná ve všech našich produktech.

Naše mise:


V Midur Pilates se každý den probouzíme s cílem navrhovat a distribuovat zařízení a příslušenství pro cvičení Pilates vysoké kvality za konkurenceschopné ceny. Naším cílem je přinést cvičení Pilates do studií a domácností po celém světě, nabízet prvotřídní produkty a personalizovanou podporu. Nabízíme škálu strojů různých velikostí a výšek a také všestranného příslušenství, které lze přizpůsobit jakémukoli prostoru. Věnujeme se výzkumu a používáme prvotřídní materiály v každé fázi výroby.

Ve spolupráci s odborníky na cvičení Pilates z celého světa jsou naše produkty pečlivě navrhovány tak, aby zajistily kvalitu a účinnost. Velmi si vážíme názorů a návrhů našich klientů, a proto neustále usilujeme o zlepšení. Náš oddaný tým je zavázán k poskytování nejlepšího zákaznického servisu.

Naše bohaté zkušenosti a neochvějná motivace nás pohání k neustálému vývoji a distribuci nových produktů a vylepšení. Jsme inovativní značka zasvěcená poskytování kvality a spolehlivosti v oblasti cvičení Pilates.

V rámci naší mise, abychom učinili cvičení Pilates dostupnějším, se snažíme prolomit finanční, logistické a kulturní bariéry. Chceme, aby výhody cvičení Pilates byly dostupné všem a pozitivně ovlivnily lidi na fyzické, duševní a emocionální úrovni. Podporujeme inkluzivní komunitu, kde každý může využívat výhody cvičení Pilates.

Shrnutím, Midur Pilates se zavázala demokratizovat cvičení Pilates, vyvíjet špičkové produkty, podporovat inkluzivitu a poskytovat podpůrné prostředí. Věříme v transformační sílu cvičení Pilates a cílem je posilovat lidi, aby našli svou rovnováhu a prožili větší pohodu skrze tuto praxi.

Jsme Midur, symbol inovace, tvrdé práce a vytrvalosti, vše ve prospěch našich vážených klientů.