O nás

Naše společnost se věnuje distribuci zařízení Pilates již více než 5 let, což nám dává rozsáhlé znalosti a zkušenosti v odvětví pilates. Zavázali jsme se ke kvalitě a inovacím, což nás vedlo k vývoji některých z nejpokročilejších a uznávaných vybavení Pilates na trhu. 

Naše produkty jsou navrženy tak, aby poskytovaly vynikající zážitek z Pilates pro začátečníky i pokročilé uživatele. Nabízíme široký sortiment produktů, od klasických pilates strojů až po inovativnější stroje, které obsahují pokročilé technologie. Všechny naše produkty jsou navrženy ve spolupráci s mezinárodními odborníky na pilates, zajišťující jejich kvalitu a efektivitu. 

Dbáme na to, aby byly používány pouze nejkvalitnější materiály a nejvyšší standardy kvality se používají v každé fázi výroby. Navíc neustále vyvíjíme a vyvíjíme nové produkty, což nám umožňuje zůstat v popředí odvětví Pilates a nadále zlepšovat uživatelskou zkušenost. 

Naše společnost také poskytuje vysoce kvalitní zákaznický servis s vysoce vyškoleným a angažovaným týmem, který se jim věnuje nejlepší možnou podporu našim zákazníkům. Upřednostňujeme uspokojení jejich potřeb a jsme vždy ochotni pomoci. 

A konečně, naše produkty získaly četná ocenění a uznání v oboru a jsou používány a doporučovány některými z nich nejuznávanější světoví profesionálové pilates. Kromě toho se naše společnost účastní významných průmyslových akcí. Díky našemu závazku k inovacím a kvalitě máme více než 20 vlastních patentů a průmyslových vzorů, které nás dělají produkty skutečně jedinečné.